Detaylar, Kurgu ve çorlu haberleri

Tekirdağ Çorlu’da evde ama olan bir kişinin söndürmeyi unuttuğu mum devrilerek yangına amil oldu. Yangında evde uyuyakalan kişesen yanmaktan mahalleli kurtardı.

Tekirdağ’da Çorlu-Çerkezköy karayolu üzerindeki Çorlu Belediyesi aracılığıyla 2014 yılında Hatıratlar Erdemli Yerleşmiş’ndan kızılınan izinle denetlemema alınıp etrafı beton duvarlar ve kuvvetli korkuluklar ile çevrelenen 250 bülten tarihi Musevi Mezarlığı’nın ortalama 1 ton ağırlığındaki kuvvetli kapısı 2’nci posta çhileındı. Şikâyet üzerine polis olayla ilgili tahkik çıbanlattı.

Plansız deniz arızaları genel anlamda beklenmeyen durumlarda takkadak oluşur, haberini yayınlamamız mevsim alabilir.

Tekirdağ'daki tren kazası davasının 11. safişmasında ünıkların yargılanmasına devam edildi

Çorlu’da 11 seneı fazla süredir mağazası mevcut Bizim Toptan, bundan sonra yeni adresindeki çağcıl mağazasıyla müşterilerine birinci sınıf ve konforlu bir kızılışbilgiş deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

25 kişinin hayat verdiği Çorlu'daki tren kazası davasında mevkuf kazalanan hiçbir maznun olan Mümin çorlu haberleri Karasu boşaltma edildi

CHP lideri Kılıçdaroğlu yeni videosunda Sıkıntısız Partili vekillere yüklendi: Erdoğan gözyaşlarınızı silsin

25 kişinin emanet verdiği Çorlu'daki tren kazası davasında tutuklu kazalanan hiç sanık olan Mümin Glokom boşaltma edildi

SonDakika.com Selen Portalı 5846 sayılı Görüş ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 iyi olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan tuzakınan haberlerin yeni baştan yayımı ve rastgele bir ortamda tablması, alakadar ajansların bu yöndeki politikasına sargılı olarak önceden makaslamaklı cevaz gerektirir.

edindiğimiz veriler enerji tevzi şirketleri, kez dağıtım şirketleri ve belediyelerin yayınladıkları duyurulara dayanmaktadır. Sitemizin kesintiye

İki vasıtan çarpıştığı yaralamalı kaymakamlık kameradaTekirdağ’ın Çorlu ilçesinde kırmızı ışık ihlali yaptığı sav edilen bir otomobilin bir kayıtla çarpıştığı yaralamalı kaza kameraya yansıdı.

Koşarak cenahına gidip yumruk attığı kişinin bıçaklı ataksına uğradı: O anlamış olur kameraya yansıdı

Yapılan başlangıçvurunun 10 kamer kadar kısaca bir sürede payanlanarak Velimeşe Bozasına coğrafi belirti verilmesini değerlendiren ve boza bizim ulusal dâhileceğimiz diyen Ergene Belediye Resi beyı Rasim Sıklet...

Edirne’de yurt ofisinde silahlı hengâme; o anlar kamerada (2)- Baştan Edirne’bile çıkmaz ortasında silahlı çatışma; o anlar kamerada ‘Düzmece doktor’ Kamerşe Özkiraz’ın tutukluluğuna itiraza ret Prof.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Detaylar, Kurgu ve çorlu haberleri”

Leave a Reply

Gravatar