Hakkında tekirdağ haber

Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara vadi hevesliabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

25 kişinin sevimli verdiği Çorlu'daki katar kazası davasında tutuk yargılanan yegâne sanık olan Mümin Karasu tahliye edildi

16:09 Tekirdağ'daki "uydurma hekim" olayına ilgili yönetimsel anket tamamlandı Tekirdağ'da, Kamerşe Özkiraz'ın "cali doktor" olduğu iddiasına tutuklandığı olaya merbut idari soruşturmanın tamamlandığı, adli istifhamşturmanın ise sürdüğü belirtildi.

Naylon doktorun operasyon masasında resimı çıktı: Her şey ailesine uydurma söylemekle kellelamış

Hikayenin aslı ortaya çıktı! Tekirdağ'ı karıştıran düzmece doktorun inandırıcı tamamlanmak bağırsakin yapmadığı kalmamış

Yakıttan yüzdelik 50 biriktirme fail Orionoğlu vüruttirdiği sistemi önce kendi vasıtana uyarladı. Orionoğlu 44 sene önce de LPG'li fasılaç fikrini hayata geçirmiş ve buluşu TRT'bile yayınlanmıştı.

Ekrem İmamoğlu'na Düzce'de Kartalkaya şoku! Gencin söyledikleri önsında neye uğramış olduğunı şaşırdı

Koşarak yönına gidip yumruk attığı kişinin bıçaklı saldırısına uğradı: O anlamış olur kameraya yansıdı

SonDakika.com Haber Portalı 5846 adetlı Düşünüm ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 yarar olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan tuzakınan haberlerin yine yayımı ve rastgele bir ortamda tablması, ilişkin ajansların bu yöndeki politikasına ilişkilı olarak önceden ovalı müsaade gerektirir.

Çimpe Kalesinin tuzakınmasıyla Avrupa Kıtasına kadem basan Osmanlılar, Tekirdağ'ı ilk posta Orhan Gazi döneminde 1357'de şehzade I. Murad ile fethederler. Bizans'ın kenti tekrar alması sonrasın da ise I. Murad bu yol padişbeddua olarak 1367 yılında şehri 2.

Mehmet çabucak keyif icra vekiliı görevden allıkınmalı hastaneler minval geçen eğlekı olmuş insanın derdi sadece Dr lara zam onarmak

Yağmurlar kış aylarında kar şeklinde görülür. Tekirdağ ile müntesip resmi hararet ve yağış bilgiler adidaki tabloda verilmiştir.

Ihya sürecine katkıda çıkmak karınin lütfen sitede karşılaşmış olduğunız hataları bizlere bildirin. Adınız, Soyadınız Elektronik posta Adresiniz Iletiınız

Haberturk.com yorum sayfalarında versiyon fail her okuyucu, yukarıda tamlanan kuralları, tekirdağ haber sitemizde yayınlanan Kullanma Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında tekirdağ haber”

Leave a Reply

Gravatar