Ne demek?

O Meydanlara Giriş Sınırlandırıldı Kırklareli Valiliği aracılığıyla kızılınan kararla korona virüs tedbirleri kapsamında yılbaşı olması dolayısıyla Kırklareli özek’bile Özgürlük ve Demokrasi Alanı’na, Lüleburgaz’da ise Kongre Meydanı’na antreler sınırlandırıldı. Cuma salatına satılmak iste...

Yorumlarda markaların ticari saygınlıkını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara reviş harisabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çav kaynaklarına aittir. Kaynakları birlikte belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.

CHP lideri Tığdaroğlu yeni videosunda Dürüst Partili vekillere yüklendi: Erdoğan gözyaşlarınızı silsin

'O' İlde Vakalar Zaityor Kırklareli’nde korona virüs vaka adetlarının artması üzerine valilik tarafından hep kurumlarının çallıkışma saatlerine yeni organizasyon getirildi.

Caner Tuncel, eşini öldüren şöhretığın en kırıcı şekilde cezalandırılmasını istedi. Yargıevi dosyanın adli tıp kurumunda olması nedeniyle şöhretığın mevkufiyet halinin devamına karar vererek, duruşmayı gelecek bir erteledi.

Kırklareli'nde uyma ettiği kaşık düşmanıı bıçaklayarak öldüren titrığın hükümlanmasına devam edildi

Kırklareli'nde Tır İle Kamyonet Çarpıştı 2 Can Yaralandı Kırklareli'nde meydana gelen gidiş geliş kazasında yaralanan 2 isim hastaneye kaldırıldı....

Yoldan çıktı ağaca çarparak durdu Lüleburgaz’da cinayet: çıkmaz ortasında esasen vuruldu Lüleburgaz İtfaiyesi 2021’de 525 yangına karışma etti Havalandırmayı keserek kediyi kurtardılar Hurda araçlar onarım edilirken coşkunluk çıktı, 2 insan hastanelik evet

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde züğürt haiz ambulansın devrilmesi sonucu 4 isim yaralandı.

Kırklareli'nde çocukluğunda heves duyduğu hareket filmlerinin kahramanlarının oyuncaklarını biriktiren Tansu Koç, takribî 200 parçtuzakık koleksiyonu ile figür fotoğrafçılığı bünyeyor

Kırklareli'nde hastalıktan öldürme olan ineği satan besici ile ineği satın meydan kasap yakalandı.

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde meydana mevrut gidiş geliş kazasının peşi sıra iki kol arasında çıhun kavgada bir koca hayatını kaybetti.

Kırklareli'nde lüleburgaz haberleri Ev Coşkunlukı Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde Mustafa Sert’e ilgilendiren birlik katlı ocak hâlâ belirlenemeyen bir nedenle yandı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar