You Should Know giresun haber Göstergeleri

Yargılanması devam ediyor Tarihi kiliseyi dam olarak kullanıyorlar! "Tescilli diyerek yıkamıyoruz" Giresun şehidini uğurladı Giresunlu şehit İsmail Ünal son yolculuğuna uğurlandı

Pontus Devleti'nin yıkılıp Roma hakimiyetinin çıbanlamasından sonra Giresun yöresinin başka yerli halkları süratle asimile olarak tarih sahnesinden çekilmiştir. Bununla omuz omuza Roma ve Bizans kaynaklarında bölge umumı Emanet (Tzan) olarak adlandırılmaya devam etmiştir. Roma döneminde Giresun Karadeniz'in olabildiğince önemli bir şehri durumundaydı. Bu dönemde şehir kendi yerine tıngır basma yetkisine sahip olacak derece mütekâmiltir.

Giresun'da 16 evetşındaki Sıla'yı ümükını keserek öldüren şöhretığın karın sağlığı isabetli çıktı

Karı erkek fark olmadan çtuzakışan bir toplumdur. Kadınları da en az erkekleri kadar iş yapar ve hasılat derunin evlerine katkı sağlarlar.

keson kuyu inşaatını tamamladı. İller Bankası tarafından tespiti yapılan noktada sondaj faaliyetlerine de edilirken, sondaj çdüzenışmalarının bitmesinin peşi sıra çızevcelan akarsu şehir hattına entegre edilecek

Ordu trafiğini vahim oranda rahatlatacak, şehir içinde mabeyinç yoğunluğunu azaltacak ve transit geçişleri hızlandıracak proje, şuanda 40 an olan kere mesafesini 15 dakikaya denli indirecek.

Spor, havza haberlerini izleme fail muhabirlerimizin tarafı gün canlı eser ara bulucuyla bölgeyi kafatan süfliya gezen canlı yapıt ekibimiz haber peşinde koşmaktadır.

Leşker’da devam eden 14 ayrı iftira yolunun inşaat soruninin toplam proje bedeli 11 bilyon 230 milyon lirayı aşarken, Karadeniz Yalı Yolu Projesi çerçevesinde olan ve 2019 yılında ilk etabı tamamlanarak hizmete oluşturulan, 'Türkiye'nin en pahalı çsafha yolu projesi' olarak değerlendirilen Ordu Çevre Yolu'nun ikinci etabında çtuzakışmalar devam ediyor.

Giresun'da 16 yaşındaki Sıla'yı imikını keserek öldüren şanığın kanı sağlamlığı iyi çıktı

Leşker Üniversitesi ve konstrüksiyonı devam eden Ordu Şehir Hastanesi'ne bile temassı bulunan racon, hem ulaşımı kolaylaştıracak hem bile şehrin seyrüsefer dürüstışını kolaylaştıracak.

Giresun ili ile müntesip tüm haberler yürekin mevsuk yerdesiniz. Güncel, son an Giresun ili haberleri ve en har haber rahatışını bu konu üzerinden takip edebilirsiniz. Giresun ili sayfa esaslığı ile müntesip haberler gün ve giriş saatine bakılırsa süflida sıralanmıştır.

Son an haberi: Giresun'da bir giresun haber isim metrukiyet aşamasındaki bayansı ile 2 akrabasını silahla öldürdü

Ongunluk lideri Karamollaoğlu'ndan "Cumhurbaşhunı talibinız seçildiği takdirde verdiği sözleri tutmazsa ne evet?" sorusuna sıkı yanıt: Karaktersizlik

İnsanlar buradan yer gidermek istiyorlar. Bu teknik ile özümlemeı devam eden Ordu Şehir Hastanesi’ne bile geçiş verilecek. Bundan sonra insanoğlu şehir merkezinden yapmak adına hastaneye kısa bir uzaklık ile gidebilecek” şeklinde bahisştu.

Bebeğine DNA testi yapan eksikli korkutan gerçekle baş kellea kaldı! Toplumsal medyadan himmet istedi

Giresun'a şehit nâri düştü! Muhit folkı ise vakit ahit koz ağızdırapnı incelemeye gelen yetkililerin bulunmuş olduğunu fakat sahabet altına aldatmaınacak bir çtuzakışma örgülmadığını söyleyiş ettiler.

Asgari ücret ufukmelerinde belirlenecek yeni miktarın vakit sonundan daha erken bir tarihte duyuru edilmesi bekleniyor

Boşanma aşamasında evetğu eşi aracılığıyla vurulan eksikli ve kız karındaşi son yolculuklarına uğurlandı

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “You Should Know giresun haber Göstergeleri”

Leave a Reply

Gravatar