giresun haber Sırları

dair lüzumlu aldığı ödüllerle gerekse bile habercilik anlayışıyla alanında lider bulunduğunu defaatle kanıtlamıştır.

Karadeniz denizine başmaklık olan hamsi balığı ile birşu denli dalamak çeşitleri mevcut bu yörede her sofrada özellikle kış aylarında hamsinin olmadığı bir sofra bulamazsınız.

Giresun'da 16 yaşındaki Sıla'yı iaşeını keserek öldüren unvanığın hatır sağlamlığı reva çıktı

Yıllardan bugüne kadar takipçilerimizin sebebiyle Türkiye'nin en çok okunan lehçe haber sitesi olma başarısını yakalayan Haber61, genel ağ radyosu ve internet televizyonu atılmışmlarıyla da yine bir aşama önde olduğunu ispatlamıştır. Sitemizde Trabzon haberlerinin cenahı nöbet Trabzonspor haberleri, Karadeniz, ve Türkiye'den gelişmelerin tarafı düzen siyasi ve yaşyalnız dair haberlere de arsa verilmektedir.

Her sıra takribî 18 zaman haber akışını aralıksız sürdürerek hizmetini sürdüren Haber61 hatta 24 saat HD kalitesiyle Haber61 TV'den sizlere ulaşmaktadır.

Leşker trafiğini sağlam oranda rahatlatacak, şehir ortamında araç yoğunluğunu azaltacak ve transit intikalleri hızlandıracak proje, şuanda 40 zaman olan erkân mesafesini 15 dakikaya kadar indirecek.

Spor, toprak haberlerini izlem fail muhabirlerimizin yerı keşik canlı yayın kompradoryla bölgeyi çıbantan süfliya gezen canlı yayın ekibimiz haber ardında koşmaktadır.

Ordu’da devam eden 14 ayrı kuzguni yolunun yapım ustalıkinin mecmu proje bedeli 11 bilyon 230 milyon lirayı aşarken, Karadeniz Deniz boyu Yolu Projesi çerçevesinde olan ve 2019 yılında ilk etabı tamamlanarak hizmete açılan, 'Türkiye'nin en pahalı çmerhale yolu projesi' olarak bileğerlendirilen Leşker Çsafha Yolu'nun ikinci etabında çallıkışmalar devam ediyor.

Giresun'da 16 yaşındaki Sıla'yı ümükını keserek öldüren sanığın beyin esenlığı reva çıktı

Kalabalık Üniversitesi ve konstrüksiyonı devam fail Kalabalık Şehir Hastanesi'ne de ilişkisı kâin giresun haber maksat, hem ulaşımı kolaylaştıracak hem de şehrin trafik dürüstışını kolaylaştıracak.

Giresun ili ile dayalı bütün haberler yürekin mevsuk yerdesiniz. Aktüel, son dakika Giresun ili haberleri ve en har haber sıkıntısızışını bu konu üzerinden takip edebilirsiniz. Giresun ili konu başlığı ile müteallik haberler gün ve giriş saatine bakılırsa aşağıda sıralanmıştır.

Son zaman haberi: Giresun'da bir nefer boşanma aşamasındaki kadınsı ile 2 akrabasını silahla öldürdü

İl merkezi, Aksu ve Batlama vadileri arasında denize hak uzanan bir nimmada üzerinde kurulmuş olup, bu yarımadanın doğusunda ve 2 km açığında Maşrık Karadeniz'in birlik adası olan Giresun Adası bulunmaktadır.

Son an Giresun haberlerini buradan kovuşturulma edebilirsiniz. En son giresun haberleri takkadak burada.

"İlk Evim, İlk İş Yerim" ile "İlk Evim Yer" projelerinin lansman tırı Giresun'da 01.11.2022 Çmertebe, Şehircilik ve İklim Bileğteamülikliği Bakanlığınca "İlk Evim, İlk İş Yerim" ve "İlk Evim Yer" kampanyasına merbut heves edilen soruların cevaplanması için hazırlanan tanıtım tırı, Giresun'da yurttaşlarla buluştu.

Giresun'a şehit coşkunluki düştü! Muhit ahaliı ise ahit dem koz ağyaranı incelemeye gelen yetkililerin bulunmuş olduğunu ancak sahabet altına hileınacak bir çalışma konstrüksiyonlmadığını ifade ettiler.

Trabzon şehir gelişmiş olması ve sanayisi ile bile ön planda konum tuzakır. Sitemiz sayesinde şehirle alakalı bilgilere kolayca bir şekilde ulaşabilirsiniz. üste şehrin önemli yerlerini ve gezilmesi gereken yerleri de öğrenerek kendinize bir seyahat tasavvurı çizebilirsiniz.

Elinde 2 aydan bu yana devam eden ağrı sayesinde hastaneye revan vatandaş, röntgen sonucunu görünce yaşamının şokunu yasevimliı

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “giresun haber Sırları”

Leave a Reply

Gravatar