rize haber Temel AçıklamasıHABERİ PAYLAŞ Feysbuk'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp'da Paylaş Büyükköy beldesinde aşırı yağış hasebiyle yaşanmış olan türap kaymasında, ilk belirlemelere bakılırsa boş başüstüneğu bileğerlendirilen bir hane yıkıldı.

Vekil Nebati, faiz kararının peşi sıra bankalara seslendi: Pazar faizlerinin bile yalnızca hanelere inmesini bekliyoruz

Bu çkızılışmamızla baş başa köylerimizdeki bir öbür yatırımlarımız olan beton ve asfalt kabilinden çhileışmalarımızı da kormuş oluyoruz. Projeye sarrafiyeladığımızda 40 bin metre olarak hedeflediğimiz rakama bu sene itibariyle ulaştık. Bundan ahir yıllarda da aksama olmadan ihtiyaç mahsus köylerimize bu çalışmamızı sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Tetebbu Hastanesine örgülacak yeni ivedili servis dâhilin felaket çkızılışmaları tamamlandı.

Rize'bile su taşkını ve heyelanlarda sarılmış kalanlar bâtınin takımlar seferber başüstüne. Rize'nin taliı gün Erzurum, Samsun ve Ordu il AFAD ekipleri ile AKUT ve İDAK ekipleri mahsur kalanları emniyetli bölgelere boşaltma etti. Vatandaşlar yakınlarının cepheına ve misafirhanelere yerleştiriliyor.

şiddetli boğanak sonucu yığın ve heyelanların yaşandığı Güneysu ilçesine sargılı Tepebaşı köyünde bir, merkeze rabıtalı Muradiye beldesinde ise 2 kişiden haber alamayan yakınları kayıp ihbarında bulunmuş oldu.

En aktüel, yeni, son dakika RİZE İL BAŞKANLIĞI haberleri saatine göre kapsamlı bir şekilde sayfamızda makam almaktadır. 2 kayıt bulundu

1461 yılında Trabzon'u feth fail Fatih Padişah Mehmet 1470 senesinde Rize ve çevresini Türk egemenliği altına almıştır. Güçlü Sultan Selim'in sancak beyliği esnasında Anası Gülbahar Hatun Padişah Rize'ye gelerek kendi adı ile andaçlan camii yaptırmıştır.

Erdoğan, Rize'bile yaraların sarılması sinein devletin tüm imkanlarıyla vatandaşlarının nispetle bulunduğunu belirtti.

Bakan Poz tatbikata Rize bile pekldı Icra vekili Kasıntı: Ayder'in doğallığını bozan kuruluşları yıkıp, saf haliyle bırakacağız ÇAYKUR kuru çkamer satışında 160 bin ton hedefine yaklaştı Ayder Yaylası'nda çevreci otopark dokumalıyor Rize'de tabanca gizliceçılığı yaptığı belirleme edilen kişi tutuklandı

Çayeli ilçesi Madenli Beldesi'nde heyelan sonucu Katkısızkol ailesinin yaşadığı 5 katlı bina hasar gördü. O sırada evde mevcut 10 şahsiyet ev korkuyla kendilerini dışarı attı. Boşaltma edilen sülale, dirlik ocağına sığındı.

Starbucks, ürünleri arasına özel harman Türk çkocaoğlannı ekledi 4 evetşındaki kızını öldüren anneye müebbet Motorlu testerenin üzerine düşen hanım yaşamını kaybetti 400 lastikle evine giden 230 basamaklı merdiven yaptı Türk Lirası'nı yakma ve maden görüntüleri paylaşan zat tutuklandı Metrukiyet aşamasındaki eşini ve kayınbiraderini silahla vurdu Hava bilgisi'den 2 kente sarı uyarı: Zorlu evetğış bekleniyor Rize Şehir Hastanesi'nde bahir dolgusunun yüzde 73'ü tamam 'Rize Çayı'na 98 yıl sonra tescil Şehit askerin Afrin Harekatı’nda gösterdiği kahramanlığı beyı anlattı Mevsimin ilk karı evetğdı Mevsimin ilk karı evetğdı Türkiye'de kuruluşlması müstelzim 25 şey Rize'de sağanak: Heyelanlarda kapanan 9 köy yolu açıldı En çokça evetğış kayran kentte kez tasarrufu çbalkısı AFAD'dan Rize ve Artvin için 'turuncu' uyarı Trabzon'daki uydurmaca doktorun gayrı ilde de fonleri rize haber ortaya çıktı Rize'bile kara tahta arabalar "Laz Ralli"de koşuntı Rize'nin yöresel yemeklerinin tanılamatıldığı 'GastroRize' serladı Rize'deki tescilli konakta proje çıkmazı: Bir tarih namevcut oluyor Rize’de tur minibüsü devrildi: 25 yaralı Rize’bile arsenikli sudan derunmek muhtevain kuyruğa girdiler Rize'deki şifahane yangınında hastalar tahliye edildi Şifalı sanarak kucakiyorlardı, 27 yamaç zehirli çıktı Denizde bacağına yorgun kurşun isabet etti Silahla ateş fail Aleyna Tilki'ye tepki Çaykur Rizespor’dan Gökhan Akkan açıklaması Bir ilde henüz ormana giriş yasağı Rize'bile 'en hızlı çay içme' yarışmaması AFAD'dan Maşrık Karadeniz sinein 'güre evetğış' ikazsı Sokaklarda kurbanlık kovalamacası 16 ton şiddetli yüklü TIR karşı şeride geçip devrildi Pileki Mağarası görüşmeçilerin ilişki gözğında Fırtına Deresi'nden ölüme atlayış Sıkıntısızıntıya kapılan dinçlerden biri öldü, öbürü son anda periferiya çıktı Trabzon, Rize, Ağrı ve Iğdır sinein güre yağış uyartısı Elan FAZLA GÖSTER

Aslı Enver'in kadim halini görenler o olup olmadığına emniyetli olamadı! 20 yıl önce üstelik oyunculuk kuruluşyormuş fakat sanki değişik birisi

Rize haberi

HABERİ PAYLAŞ Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp'da Paylaş Rize’nin Muradiye ilçesinde heyelan haysiyetiyle çöken evin enkazında çıbanlatılan taharri-kurtarma çdüzenışmasında 1 kişinin cansız bedenine ulaşıldı. Enkazda çtuzakışmaların devam etmiş olduğu belirtildi. Kentte sayaç 01.00'a denli kırmızıınan bilgilere göre 1 kişinin syaşamını yitirdiği, 3 nefer ile ilglii zayi suç duyurusuı yapıldığı belirtilerken, 4 kişinin bile enkazlardan yaralı olarak kurtarıldığı öğrenildi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “rize haber Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar