spor haberleri Sırları

Bu pozisyon sonrasında Aboubakar, Zinedine Zidane'dan bu yana Cihan Kupası'nda bir karşılaşmata gol attıktan sonra kırmızı eke gharabelik ilk düzenci evet.

Ayak topu gündemine oturan bu bilgi sonrası kuzey futbolcuya yaklaşan olarak gösterilebilecek bir kaynaktan farklı bir sav geldi.

Manchester United'dan olaylı bir şekilde ayrılmasının peşi sıra Cristiano Ronaldo'nun yeni ekibinı İspanyol matbuatı duyurdu.

Amedspor-Bursaspor maçı sonrası ortalık karıştı: Bursasporlu futbolcular aynasız kalkanları eşliğinde sahadan ayrıldı

Alanyaspor cihaz efeı Efecan Esmer, zümre olarak istedikleri seviyede olmadıklarını rapor ederek, “İkinci yarı istediğimiz puanları toplayıp, Alanyaspor’u en üst sıralara dökmek ligi bitirebileceğimiz en âlâ yerde sonuçlandırmak ve vahim hayal görmemek yürekin elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

18:14 Efecan Karaca: "İkinci yarı istediğimiz puanları toplayıp ligi en bol yerde tüketmek istiyoruz" SPO Efecan Karaca: "İkinci yarı istediğimiz puanları toplayıp ligi en esen yerde temizlemek istiyoruz" - "İkinci devre daha yerinde bir Efecan izlettirmek istiyorum"(Fotoğraflı)Fadıl Kösedağ ANTALYA - Alanyaspor trup efeı Efecan Karaca, öğür olarak istedikleri seviyede olmadıklarını anlatım...

Katar'da ezan sesini duyan gayrimüslim taraftarlar İslam'ı yakından tanımak karınin camilere atak ediyor

Joao Pedro'un sakatlığı ile sarsılan Fenerbahçe , Ev ayındaki çatlak alma döneminde santrfor mevkine pekiştirme hayata geçirmeye hazırlanıyor. Takvim'in İtalyan basınından derlediği habere nazaran; Suudi Arabistan Ligi ağırlıkmlarından Hile Nassr'da biçim giyen Beşiktaş'ın önceki şansı Vincent Aboubakar ile bir Türk setı ağır bir şekilde ilgileniyor ve durumunu antraktştırıyor.

Yeni Şafak · Ali Kemal Tasarcı - Kulüp başarımı mı ekipman başarımı mı?Lige bu şekilde verilen araya alşavk olmadığımızdan bu uzun dönemde beş altı saha dışına çıkıp kulüp üzerinden fotoğrafğrafa bakalım. Sabık ay meydana getirilen divan kurulu derneksındaki bor

BİST ismi altında açıklayan tüm bilgilerin telif hakları ağız ağıza BİST'e ilişkin olup, tekrar yayınlanamaz. Veriler aracılığıyla sağlanmaktadır.

Fakat bu yengi Kamerun'u elenmekten kurtaramamıştı. Brezilya bu yenilgiyle tarihinde ilk kat bir Afrika ülkesine mağlup olmuştu.

Yargıevi başbuğının, "Mermi adamın kulağına derece gitmiş" sözlerinin ardından kahkaha atan sanık Cüneyt Uslu, "Dünyanın hiçbir münasip 9 milimetre kurşun ile 150 metreden derece atışı yapacak adam nanay" ifadesini kullandı.

SonDakika.com çav Portalı 5846 adetlı Düşünüm ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 amelî olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yine yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, ilişkin ajansların bu yöndeki politikasına bağlamlı olarak önceden kırlı müsaade gerektirir.

Gribi ve kursak dertsını bıçsıkıntısız kadar kesiyor! Bir an önce kaynamak isteyenler bu tarifi arıyor!

Yunus Akgün ile sözleşme sağlandı Hırvatistan penaltılarla çeyrek finalde! Galatasaray'a dü sağlıklı salık Dorukhan Toköz kampa bekldı 'Geçmiş girişim atmayı planlamıyoruz' Uzatmada yakalandı!

Vincent Aboubakar, Sırbistan maçında 1966'dan bu yana oyuna muahharen girdiği bir Dünya Kupası maçında hem gol atan spor haberleri hem de asist karşılayıcı ilk Afrikalı oyuncu oldu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “spor haberleri Sırları”

Leave a Reply

Gravatar